Bizim Farkımız

Zemin İzolasyonu:Villaların kronik sorunu olan zeminden su çekme (nem alma) problemini ve dolayısı ile içerde boyanın veya duvar kağıdının zarar görmesi ile sonuçlanan problemi önlemek için temel ve zemin izolasyonuna önem verdik.
Isı ve Ses İzolasyonu:Zemin izolasyonunun yanı sıra, ısı ve ses izolasyonuna da gerekli özeni gösterdik. Bütün binayı, arası straforlu olmak üzere çift tuğla ile ördük. Böylece odalar arası ses geçmesini engellerken aynı zamanda yazın serin kalan, kışın kolay ısınan villalar yaptık. Tamamı çift camdan oluşan birinci kalite alüminyum doğramalar ile izolasyonu destekledik.
Çatı:Günümüz villa mimarisinde müteahhitlerin, mali yükü azımsanmayacak olduğundan, çatı yapmaktan kaçındığını veya çatıları çok küçük yaptığını gözlemlemek mümkündür. Büyük çatı ne sunar, neden gereklidir ? Büyük çatı binayı korur, iklimin binalar üzerindeki olumsuz etkilerini azaltır. Yağmur, kar, dolu gibi hava koşullarından olduğu kadar güneş ve aşırı sıcak gibi hava koşullarından da korur. Teraslar ve bahçede gölge alanlar yaratır, keyifli bir yaşam şekli sunar.
Dolap:Bayanları dinledik, her odaya hem çok kullanışlı hem çok kaliteli gömme dolaplar koyduk. En büyük derdi ortadan kaldırdık.
Vitrifiye ve Seramik:Hayalinizdeki ev hayalinizdeki banyolarla bütünleşmeli dedik ve bütün vitrifiyelerde ve seramiklerde sektörün lider markası Vitra'yı tercih ettik.
İşçilik:Kötü işçilik, kaliteli malzemeyi de kalitesiz gösterir. Malzeme kalitesine gösterdiğimiz özeni, işçiliğe de gösterdik.
Geniş arazi: Villadan oluşan projemizde her binaya 1000 metrekare arsa payı ayırmamız, ferah ve büyük kullanım alanları yaratmamızı sağladı. Binalar arası mesafeleri uzun tutma imkanımız, site içinde müstakil villa hissi yaşamanızı sağlayacak.
Çevre düzenlemesi (Bahçe, Sakız ağacı, Havuz):Çevre düzenlemesinin, yapıların kendisi kadar önemle tasarlanması gerektiğine inandık. 12,000 m2alanda, hayallerinizdeki ortamı size yaşatacağına inandığımız bahçeler hazırladık. Her bahçeye sakız ağaçları diktik. Bu güzellikleri çevre ışıklandırması ve kesme taş bahçe duvarlarıyla bütünleştirdik. Yeşilliklerin arasına, yüzmeye de seyretmeye de doyamayacağınız yirmi metre boylu beş metre enli iki büyük havuz projelendirdik.

Ve bunların hepsini Çeşme'nin en gözde yerleşim bölgesi Ilıca'da denize yürüme mesafesinde projelendirdik
© 2013 Tüm Hakları Saklıdır. SakızPark